Blog

Dji Phantom Servis

Son yılların en çok öne çıkan kelimelerinden birisi elbette “drone” .Drone üreten ve satışı yapan en ünlü markalardan biri olan DJI firmasının  “phantom 3 drone” dur.Aynı cihazın “dji phantom 3 drone” adıyla anılan modeli de en çok kullanılan drone’lardan biridir. Cihazımızı alıp zevkle uçuş yaparken tabiidir ki  drone arızaları oluşmakta ve “dji phantom servis” arayışına giriyoruz.İşte Multikopter dünyasının yeni kelimelerinden drone ile ilgili uzun yıllardır çalışma yapan,drone’lar ile ilgili bilgilerin yanı sıra drone tamir ve drone servis hizmeti veren site multikopter-tr.com.

Sitemizden drone yapımı aşamaları , drone çekimleri ve drone fiyatlamalarının yanı sıra ,”phantom 3 drone” ve diğer drone modelleri için fiyat alabileceğiniz iletişim numaraları da yine sitemiz iletişim ve drone servis sayfalarında mevcuttur.

Özellikle dji phantom servis konusunda öne çıkmakla birlikte hemen tüm drone markaları ile ilgili tamir,servis bakım için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

2009 yılında henüz “drone” kelimesi Türkiye’de kulalnılmazken, trikopter, quadcopter, hexacopter ve birçok multikopter türü ile ilgili ar-ge çalışmalarımızı yaptık. Halen de tüm drone servis hizmetlerini seri, kaliteli malzeme kullanarak ve kullanım amaçlarınıza en uygun şekilde yapmaya devam ediyoruz. Drone servis ve drone tamir denince aklınıza ilk gelen ekip multikopter-tr.com ekibi olmalı.

Elbete servis tamir bakım hizmetimiz sadece dji phantom serisi ile sınırlı değil. Dji phantom servis hizmetinin yanında aklınıza gelecek tüm drone tamir hizmeti ile birlikte gimbal tamir ve gimbal servis hizmeti ile ister Hend held gimbal , ister drone için gimbal türleri olsun tüm gimbal türlerinin de tamir ve bakımı ile satışı yanında, gimbal hassas ayarları en itinalı şekilde ve en kısa sürede tarafımızdan yapılmaktadır.Elinizde kullandığınız kamera gimbal hangi kamera için isterseniz (Gimbalinizin desteklediği kameralar için) ayarlamalarını yapabiliriz.

Tüm hizmetler için ayrıntılı görüşmek istediğinizde sizlere en kısa zamanda en doğru bilgiyi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Dji inspire , DJI Phantom 3 pro, DJI Phantom 3 Advanced, DJI Phantom 3 Standart cihazlarınız ve diğer tüm “drone servis” ve “drone tamir” işleriniz için bizi arayın.

multikopter-tr.com sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.

Kırımsız ,bol kazançlı ve en önemlisi eğlenceli uçuşlar dileriz. Pervaneniz hep dönsün.

Saygılarımızla…

multikopter-tr.com Ekibi

Leave a comment