Blog

DJI FPV Drone

DJI FPV Drone çıkacak mı?

FPV drone lar ile çekilen aksiyon dolur hızlı videoları hepimiz izlediğimiz zaman içimiz kıpır kıpır oluyor ve bizde bunlardan kullanmalıyız diye düşünüyoruz. Fakat bu drone lar diğer otopilotlu drone lar gibi çok basit bir şekilde uçmuyor. FPV Drone lara özgü akrobatik hareketler yapabilmesi için kontrolün pilot da olması gerekiyor. 

DJI FPV drone çıkaracak söylentileri uzun zamandır var. Acaba DJI FPV drone nasıl olacak? Hangi özellikleri olacak ? Bu sorular uzun zamandır drone kullanıcıları arasında konuşuluyor. Artık söylentiler yerini fotoğraflara ve videolara bırakmaya başladı. Yeni çıkacak DJI ürünlerini haber aldığımız OsitaLV nikli twitter kullanıcısından fotoğraflar ve videolar gelmeye başladı.

Ayrıca DJI da 2 Mart da yeni bir ürün tanıtacağını web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyurdu

DJI FPV drone kutu içeriğinde DJI FPV Drone, FPV gözlük, Kumanda, Şarj adaptörü, Yedek pervaneler olacak. Ayrıca DJI FPV drone üzerindeki kapak değişik renklerde olacak ve bu da drone u kişiselleştirebilmenize olanak verecek. 

DJI FPV Combo olarak çin de satışa çıktığı ile ilgili haberler ve fotoğraflar sosyal medyada paylaşılıyor. 2 Mart’da Türkiye saati ile 17:00 de tanıtılması beklenilen DJI FPV Drone sabırsızlıkla bekleniliyor. 1.300 Dolar fiyat etiketiyle satılması beklenenen drone Türkiye fiyatı ne olacağı henüz belli değil. 

Drone Doktoru Türkiye DJI Yetkili satıcısı olarak en kısa sürede sizlere bu ürünü temin edeceğiz. DJI FPV Drone ön sipariş için tıklayınız.

DJI FPV drone için tek elle kullanım sayılan ve devrim olarak nitelendirilen bir kumanda da tanıtacağı söyleniyor. Fotoğrafda görüldüğü kadaryla el hareketleri ile drone u yönlendirecek gibi görünüyor.