Blog

DJI CES 2015 de yeni ürün prototiplerini tanıttı

CES_banner-1

Las Vegas da düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2015 de DJI firması yeni ürünlerinin prototiplerini görücüye çıkardı.

Multikopter sektöründe lider firmalardan olan DJI çok kısa sürelerde yeni ürünler çıkarıyor. İşte 2015 yılının ilk günlerinde DJI firmasının CES 2015 de bizlere sunduğu yeni ürünler.

İnspire 1 Handheld Camera Mount

inspire el gimbal-1

İnspire 1 ile gelen 4k çözünürlüğünde video çekebilen kamera artık sadece hava çekimlerinde değil el ile yapılacak çekimlerde de kullanılabilecek. Yeni ürün inspire 1 in kamerasını elde kullanmaya olanak veren bir aparat.

inspire el gimbal-2

Bu aparat da kamera deklanşör kontrolü, mod değişimi ve ayrıca ios cihazı üzerinden kamera görüntüsünü görme ve kamerayı oynatabilme özelliklerine sahip.

Ronin Thumb Controller

Ronin gimbal yanında gelen uzaktan kumanda ile gimbal kontrolünü uzaktan kontrol edebiliyoruz. Peki gimbal operatörünün bunu kontrol etmesi gerekirse ? İşte burada devreye Ronin Thumb Controler devreye giriyor. Kablosuz olan bu ürünü gimbal üzerine monte edebiliyorsunuz ve gimbal kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca üzerinde bulunan oled ekran ile ayarları görüntüleyebiliyor ve profiller arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Zenmuse A7 gimbal

dji zenmuse a7 gimbal

Zenmuse A7 gimbal Sony® a7s, A7R veya A7II kamera için özel olarak tasarlanan bu gimbal DJI uçuş platformları ve uçuş kontrolörleri ile uyumludur. Özellikle Sony a7s ile gece hava videoları çekmek için çok iyi bir seçim olacaktır.

Zenmuse H4-3D Gimbal

dji h4 3d gimbal

DJI muhteşem h3 serisi go pro gimbali de gopro 4 için yeniledi ve H4-3D gimbal olarak yakınlarda göreceğiz.

Leave a comment