Blog

Yuneec Türkiye Yetkili Satıcısı TGMGARAGE

yuneec_yunq5psartfus_q500_rtf_in_aluminum_case_1152840Yuneec son zamanlarda sektör öncüsü DJI firmasının yakın rakiplerinden oldu. Bir önceki yazımızda anlattığımız Yuneec Typhoon H modeli ile 2016 da Yuneec adını çok duyacak gibiyiz.

Yuneec adını ilk kez TGM garage sahibi Türker Gümüş beyden duydum. Kendisi hali hazırda rc kamyon ve işmakinaları konusunda dünya lideri Wedico gibi birçok markanın yetkili Türkiye distribütörüdür. Eski bir rc modelci olan Türker bey kendisi de eskiden bu yana multikopterler ile ilgilenmektedir. Bizimde tanışmamız GAUI marka quadcopteri ile multikoptere başlaması ve bizim multikopter-tr.com olarak aynı ilde bulunmamız nedeniyle 2010 yılında olmuştur.

O günden bu güne kadar multikopter sektörü çok gelişti ve çok güzel son kullanıcı ürünleri ortaya çıktı. TGM garage olarak kendileri de Yuneec Türkiye Distrübütörlüğünü aldı ve Yuneec Typhoon Q500+ modeli ile satışa başladılar. Tabi bu anlattıklarım geçen sene içerisinde oldu. Fiyat politikası olarak uygun fiyata kaliteyi sunmayı ilke edinen TGM garage Yuneec marka multikopterler ( tabi artık drone diyoruz 🙂 ) ve yedek parçaları www.tgmgarage.com sitesinden temin edebilirsiniz. Umarız çok ilgi çekecek olan Yuneec Typhoon H da TGM Garage ürünleri arasında kısa sürede yer alır.

Bu arada Yuneec Typhoon Q500+ ın artılarını belirtmeden geçemeyeceğim.

  • Yanında 1+1 2 adet batarya ile geliyor,
  • Çok sağlam ve çık bir alüminyum taşıma çantası yanında içinde geliyor
  • Kumanda üzerinde 7 inç ekrana sahip android tabanlı bir kumandası var. Bu sayede tüm telemetri verilerini ve kamera görüntüsünü canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Ekstra tablet yada telefon kullanmanıza gerek yok.
  • Multikopter DJI Phantom’a göre çok daha karizmatik ve profesyonel duruyor. Ayrıca DJI Phantom’dan 2 kat büyük hemen hemen
  • Yine pakete dahil olan steadygrip denen el aparatı sayesinde multikopterdeki 3 eksene gimbal kamerayı el gimbali olarak kullanabiliyor ve yürürken sarsıntısız videolar çekebiliyorsunuz.
  • Ayrıca yedek parçalarıda gayet uygun fiyatla bulunabiliyor.

Leave a comment