Blog

Dji Yetkili Servisi

Dji firması bildiğiniz gibi artık Drone sektörünün bir numaralı markası haline geldi ve amatör olsun profesyonel olsun drone kullanıcılarının çoğunluğu DJI markasını tercih ediyor. Her ne kadar dünyada benzer alanda üretici firmalar olup, farklı drone multikopter cihazları üretiyor olsa da DJI firmasının yetkinliği ve tanınırlığı bir gerçek. Hangi sektör olursa olsun servis gereksinimi de drone sahiplerini ilgilendiren bir husus. Dji Yetkili Servisi konusunda pek çok kişinin mutlaka ihtiyacı oluşuyor.

Özellikle profesyonel havadan görüntüleme ve havadan çekim işi yapanlar için DJI cihazları zaman içinde bazı arızalar, bazı sorunlar çıkartınca, ki ; ister Phantom  4 – Phantom 3 olsun ister Dji S900 , Dji S1000 , ister Dji Osmo  yada Dji Ronin , hatta yeni piyasaya giren Mavic mini, Mavic Air 2  olsun tüm cihazların bir şekilde arıza yapması olasıdır. Bu durumda da yine kullanıcılar Dji Yetkili Servisi arayışına gireceklerdir.

Dji cihazı arıza yapan yada talihsizlik sonucu kırım yaşayan herkese Kaliteli drone servisi vermek için çalışıyoruz. Tüm bunlardan bahsederken tabii ki daha önce yaptığımız birçok Drone Tamiri hizmetimize güveniyoruz. Örneğin Dji Phantom 3 cihazlarda en çok görülen No Signal hatası , Esc Status Error Hatası, DJI Mavic air rc calibration error, Phantom 4 kumanda şarj olmuyor gibi klasik, kronik sorunlar yanında karşılaştığımız diğer drone sorunlarının da çözümünü en kısa sürede yapıyoruz.

Biz de Antalya’dan Tüm Türkiye’ye Dji Yetkili Servisi arayanlar için en azından alternatif Dji cihazlarınızın ve diğer marka drone tamiri gereken cihazlarınızı en uygun maliyetlerle tamir , servis ve arzu edildiğinde drone bakımı hizmetini, dji servis hizmeti yapmaktayız. Bu bakımda özellikle uzun süre çalışmış motorların rulmanları dahil , tecrübelerimizle elde ettiğimiz bilgi birikimi ile zaman içinde size sorun çıkartabilecek diğer drone parçalarının da bakımlarını yapmaktayız.

Drone Doktoru DJI Yetkili satıcısıdır. Drone Doktoru DJI Antalya mağazasında tüm DJI ürünlerini görebilir, Yetkili Distribütor garantili olarak satın alabilirsiniz.

Elbette Sadece Antalya Drone Tamiri değil , tüm Türkiye’den gelen drone tamir, dji servis isteklerine cevap veriyor ve en uygun fiyatla yeniden uçuş yapmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Phantom yedek parça temini konusunda da yine bizimle çalışabilir , Dji Yetkili Servisi Türkiyede boşuna aramak yerine bizimle çalışabilirsiniz. Unutmayın , Dji Yetkili Servisi Türkiye sınırlarında yetki belgeli olarak herhangi bir firma henüz bulunmuyor. Kırımsız ve kazasız uçuşlar dileriz.

Leave a comment